Avtor: zurob Objavljeno: 26. 03. 2022

Četrta postna - 27. 3. 2022

ČETRTA POSTNA NEDELJA
Prilika o izgubljenem sinu je zgodba o Božjem usmiljenju do grešnika, ki se spokori. Bog hoče spraviti s seboj vse ljudi dobre volje, kajti vsi smo njegovi otroci. Od nas pa je odvisno, ali njegovo ponudbo sprejmemo.

Danes popoldan bo ob 15. uri križev pot v Robu.

Godovi v tem tednu:

V ponedeljek goduje Milada (Marija Praška), v torek Redovni ustanovitelj Bertold, v sredo opat Janez Klimak in Bogoljub (Amadej), v četrtek diakon in mučenec Benjamin ter mučenka Kornelija

V petek, ki je prvi v mesecu aprilu goduje Tomaž Tolentinski, popoldaqn reden verouk. V soboto goduje puščavnik in redovni ustanovitelj Frančišek Paolski.

Prihodnja nedelja je 5. postna - tiha nedelja. V nedeljo bo na voljo nekaj oljke, kakor že pretekla leta. Darovi zanje so za pomoč istrskim cerkvam.

Obhajilo na domu bo v tednu po tihi nedelji, tako bo to za velikonočne praznike.

Sv. maše:      Petek ob 18. uri - Po namenu darovalca
                     Nedelja ob 8.30 - Pokojni iz družine Škrabec