Avtor: zurob Objavljeno: 4. 09. 2021

23. nedelja med letom - 5. 9. 2021

23. navadna - ANGELSKA NEDELJA - 5. 9. 2021

JEZUS POMAGA BOLNIKOM

Marko nam v današnjem evangeliju govori, kako je Jezus ozdravil gluhonemega. Ob čudežu se lahko vprašamo, komu je treba odpreti oči in ušesa ter mu razvezati jezik? Vsakemu, ki hoče biti Jezusov učenec, kajti najprej nam mora biti podarjena vera, da se lahko odpremo Božjemu razodetju in začnemo misliti, govoriti in delati tako, kot je delal Jezus.

V ponedeljek je god preroka zaharija in redovnika Bertranda.V torek goduje mučenec Marko Križevčan.
V sredo obhajamo praznik MARIJINEGA ROJSTVA, praznik naše cerkve in župnije.Sveta maša bo zvečer ob 19. uri ZA SOSESKO.

V četrtek goduje misijonar Peter Klaver, v petek spokornik Nikolaj Tolentinski, v soboto redovnika Bernard in Bonaventura.
Prihodnja nedelja je 24. med letom in spomin Marijinega imena. Za našo župnijo dan žegnanja. Pri sv. maši bo darovanje za potrebe cerkve.

Maše v prihodnjem tednu:

Sreda,  8. 9.