Avtor: zurob Objavljeno: 7. 06. 2020

Sveta Trojica - 7. 6. 2020

V ponedeljek goduje škof Medard.
V torek god mučencev Primoža in Felicijana, zavetnika cerkve na Zgončah. Zvečer ob 18. uri bo pri sv. Primožu sv. maša za sosesko.
V četrtek obhajamo slovesni in zapovedani praznik SVETEGA REŠNJEGA TELESA IN KRVI. Ker letos odpade telovska procesija, bomo po sveti maši ob 18. uri prejeli blagoslov z najsvetejšim na vse štiri strani neba, (med katerim je, letos zelo aktualen blagoslov in se glasi: KUGE, LAKOTE IN VOJSKE, reši nas o Gospod!) Goduje pa ta dan apostol Barnaba.
V petek goduje redovnica in devica Adelajda.
V soboto god sv. Antona Padovanskega.
Prihodnja nedelja je 11. (navada) med letom. Obenem je za sosesko sv. Primoža žegnanjska nedelja, ki jo bomo pri sv. maši skupno obhajali v Robu, družine pa potem po domovih. Darovi v pušico pa bodo namenjeni za cerkev sv. Primoža.

MAŠNI NAMENI:

Poned.           8. 6.