Avtor: zurob Objavljeno: 5. 02. 2020

Gospodovo darovanje - 2. 2. 20202

V ponedeljek goduje škof in mučenec sv. Blaž, zavetnik zoper bolezni grla. Pri sv. maši bo možno prejeti tudi poseben blagoslov sv. Blaža.
V sredo goduje devica in mučenka sv. Agata (Dobra). Je zavetnica pred ognjem, potresi in nevihtami. Zvečer ob 19. uri je v župnišču sestanek ŽPS. Člani lepo vabljeni. Letos poteče 5-letni mandat in v postnem času bodo volitve članov za naslednji 5. let.
V četrtek je god japonskih mučencev sv. Pavla Mikija in njegovih tovarišev.
Petek je prvi v mesecu februarju, goduje sv. Rihard, kralj. Dopoldan bom obiskal starejše, onemogle in bolne po 10. uri. (prijavite tiste, ki želijo prejeti zakramente ob prvem petku.)
V soboto goduje redovni ustanovitelj sv. Hieronim Emiliani.
Prihodnja nedelja je 5. med letom. Goduje devica in mučenka sv. Apolonija (Polona) – zavetnica zobozdravstvenih delavcev in zoper zobobol.

Nedelja
2. 2.

++ Klančar in Marija Tekavec

Poned.
3. 2.

Ivana Zakrajšek, obl. – Boštetje

4. 2.

Tomaž Jamnik – Rob

5. 2.

6. 2.

7. 2.

8. 2.

Nedelja
9. 2.

Družina Jančar in bratje – Podhojni h.

Čiščenje cerkve: TOMAŽINI, MARINČKI.