Avtor: zurob Objavljeno: 31. 08. 2019

Dvaindvajseta med letom - 1. 9. 2019

Ta teden godujejo:

V ponedeljek devica in mučenka Marjeta. V torek papež in cerkveni učitelj sv Gregor Veliki. V sredo devica in spokornica Rozalija Sicilska. V četrtek sv. Mati Terezija iz Kalkute, redovna ustanoviteljica. V petek redovnik sv. Bertrand ter prerok Zaharija. V soboto mučenec Marko Križevčan, ter devica in mučenka Regina.
Petek je prvi v mesecu septembru in dopoldan bo običajno obhajanje bolnikov na domu.
Nedelja je 23. med letom. Za našo župnijo slovesni praznik Marijinega rojstva. Obhajamo župnijsko žegnanje. Pri sv. maši ob 8. uri bo darovanje za cerkev (ofer).

Mašni nameni

Poned.
2. 9.

3. 8.

4. 8.

5. 8.

6. 8.

7. 8.

Nedelja
8. 9.

Jože Zgonc, obl.

V kolikor bo dovolj prijav, bi imeli župnijsko romanje v soboto, 21. septembra skupaj z romarji z Gore..Kdor želi, prosim, da se čim prej prijavi, lahko tudi po telefonu ali elektronski pošti, meni na Goro (031 824 436). Podrobnosti bodo še sledile.